Muziek op de maan?

Als klein kind hebben we het bijna allemaal ooit wel eens gedaan, samen met een je ouders gekeken naar waar de maan stond. Het fijne aan de maan is dat ze altijd aanwezig is en elk maand dezelfde route aflegt. Kortom je kunt op de maan vertrouwen. Muziekvereniging Sint-Michaël heeft zichzelf de vraag gesteld is er ook muziek op de maan?

Samenwerking

Het leer- en harmonieorkest in samenwerking met OK gaan daarom samen op onderzoek uit of daadwerkelijk muziek op de maan te horen is. Voor de leerlingen een ideale mogelijkheid om samen met meer ervaren muzikanten muziek te maken. Hiermee ervaren ze hoe mooi het is om in een groter gezelschap muziek te maken en dat repeteren loont.

Op zondag 26 mei om klokslag 11:00 zal in de Meander het onderzocht worden of er muziek op de maan is. Heel Gestel is van harte welkom om samen met ons te ontdekken of er muziek op de maan is.

Wil je ons nieuws delen?
Scroll naar boven